The Beejoy

O nas

Hej! Wspaniale, że tu jesteś! Mam na imię Basia i jestem mamą radosnej, ciekawej świata Józi. To ona stała się wielką inspiracją do tworzenia niepowtarzalnych, naturalnych pomocy sensorycznych dedykowanych dzieciom. 

Znaczenie nazwy „The Beejoy” to Basia i Józia, to miłość mamy do córki, to podążanie za dzieckiem w jego naturalnym rozwoju, to w końcu obraz mamy, pracującej ciężko i wytrwale niczym pszczoła, aby dzieciństwo jej dziecka było radosne, pełne zachwytów i słodkie, niczym miód.

Tworząc naturalne pomoce sensoryczne, za główny cel postawiłam sobie wspieranie prawidłowego rozwoju dzieci i niemowląt, poprzez stymulację najważniejszego zmysłu w pierwszych latach dziecka – zmysłu dotyku. Misją natomiast jest zaszczepienie w tych małych odkrywcach miłości i szacunku do otaczającego nas świata, uwrażliwienie ich na piękno i hojność natury, a także ukazanie, jak niewiele potrzeba, aby stać się prawdziwie szczęśliwym. Do współpracy zaprosiłam Matkę Naturę, a z naszych działań wyszły istne senso-cudeńka, wytworzone tylko i wyłącznie z naturalnych surowców.

Dlatego też postanowiłam stworzyć „wartość dodaną” do heksagonów sensorycznych, aby dać Wam, Rodzicom, pedagogom, terapeutom gotowe narzędzia do pracy z dziećmi:

  • Lista zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem wszystkich rozmiarów heksagonów (opracowana przez terapeutę wczesnego wspomagania rozwoju),
  • Sensoryczna piosenka o heksagonach, która mocno wpada w ucho i sprawi, że czas spędzony na zabawie z heksagonami będzie niezwykle radosny! Mam nadzieję, że Wam też się spodoba i będzie domowym hitem, śpiewanym nawet pod prysznicem 🙂

Linki do tych „wartości” są dostępne jako qr-cod dołączony do heksagonów w paczce. Wystarczy włączyć aparat telefonu, nakierować aparat na qr-code i przenieść się do konkretnego miejsca!! Za każdym razem! Nie trzeba już zapamiętywać nazw stron i szukać linków w mailach. Ach ta technika!! <3  

Jeśli już zdecydujesz się na zaproszenie The Beejoy do swojej przestrzeni, proszę nie zapomnij o opinii w postaci recenzji/postu na FB/Ig i oznaczeniu @the_beejoy. Będę bardzo wdzięczna, ponieważ właśnie dzięki polecaniu moich produktów, wspierasz rozwój mojej małej maminej firmy i przybliżasz mnie do realizacji marzeń, które trzymam w sercu i mocno w nie wierzę!

Pozdrawiam,

Basia