The Beejoy

Sklep

Cena

Panele sensoryczne

Panele sensoryczne The Beejoy to bogactwo naturalnej sensoryki.

Dzięki ciekawym i nieszablonowym wypełnieniom w trzech rozmiarach stworzysz sensoryczną ścieżkę marzeń dla Twojego dziecka. Ty decydujesz, z których wypełnień będzie składała się Wasza ścieżka sensoryczna oraz ile będzie miała paneli sensorycznych w swoim składzie.

Rozmiary paneli sensorycznych:

      1. Mini Joy 9 cm, stymulacja dłoni i masaż ciała,
      2. Medium Joy 29 cm, stymulacja dłoni i stóp,
      3. Big Joy 38 cm, stymulacja dłoni i stóp.

panele sensoryczne the beejoy do stymulacji rąk i stóp

Rozmiar Mini Joy jest dedykowany stymulacji dłoni i delikatnym masażykom całego ciała. Jest to świetny pomysł na rozpoczęcie przygody z naturalną sensoryką. Mini Joy to świetny kompan zabaw. Sprawdzi się w podróży w wózku, w aucie, w pociągu, w kolejce do lekarza. Masaż stópek i plecków panelami Mini Joy tuż przed snem wyciszy i zrelaksuje po całym dniu, pełnym wrażeń.

Rozmiary Medium Joy i Big Joy to panele sensoryczne ukierunkowane na stymulację zarówno stóp, jak i dłoni, dzięki znacznie większej powierzchni, niż panele Mini Joy. Na tych panelach możecie chodzić, tańczyć, skakać, ćwiczyć jogę i szpagaty. Są również świetną bazą do zabaw autkami, klockami lego, czy też lalkami.

Rozmiar Medium Joy cieszy się powodzeniem głównie w przedszkolach, kameralnych naturalnych bawialniach, gabinetach specjalistycznych i mieszkaniach. Jest mile widziany wszędzie tam, gdzie liczy się każdy wolny cm2 powierzchni, ponieważ

Rozmiar Big Joy to zabawa na dużą skalę i moc możliwości. Dlatego też, znajdzie swoje miejsce w świetlicach, teatrach, szkołach podstawowych, dużych salach zabaw i prywatnych domach, w których metraż pozwala na stworzenie przestrzeni fizjo-sensorycznej.

Polecamy również drewniane stojaki i skrzynie do przechowywania paneli sensorycznych (kategoria “Przechowywanie”). Dzięki nim zadbasz o porządek po skończonej zabawie na ścieżce sensorycznej i przy okazji przedłużysz żywotność i dobrą kondycję produktów The Beejoy.

Wyświetlanie 1–14 z 17 wyników

Wyświetlanie 1–14 z 17 wyników