The Beejoy

Sklep

Cena

Zestawy i ścieżki sensoryczne

Naturalne ścieżki sensoryczne to kształcie heksagonów? Tak, to The Beejoy!

Przestawiam Wam gotowe zestawy i ścieżki sensoryczne o przemyślanym składzie. Opracowałam je przy współpracy ze specjalistami dziecięcymi. Każda ścieżka sensoryczna jest na swój sposób wyjątkowa i skrywa ogromny potencjał, zarówno fizjo-sensoryczny, jak i dydaktyczny. Na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Wybierz opcję, która najlepiej spełni Wasze potrzeby sensoryczne. 

Każdy z siedmioelementowych zestawów posiada kilka opcji do wyboru:

  • rozmiar Mini Joy,
  • rozmiar Medium Joy,
  • rozmiar Big Joy,
  • Duet Mini Joy + Big Joy
  • Duet Mini Joy + Medium Joy

Rozwiń listę i sprawdź, który wariant będzie dla Was najlepszy.

MINI JOY polecam tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z naturalną sensoryką. Stymulacja ciekawskich paluszków i masażyki ciała oswoją dziecko z naturalnymi wypełnieniami. Skorzystaj z katalogu ćwiczeń i zabaw, aby maksymalnie wykorzystać potencjał tych małych, uroczych heksagonów.  Znajdziesz go w zakładce “Dodatki”.

Minijoy to również świetny pomysł, jako uzupełnienie zestawów z większymi panelami. Zabawy w szukanie par, zwłaszcza bez kontroli wzroku, może okazać się strzałem w 10-kę! Rozwiń opcje do wyboru przy każdym z zestawów i wybierz najlepszy wariant dla potrzeb Twojego dziecka.

Zależy Ci na porządnej stymulacji? Sięgnij po większy rozmiar paneli sensorycznych.

Masz tutaj kilka, ciekawych, przemyślanych opcji. Ścieżki sensoryczne w większych rozmiarach ukierunkowane są na “grubszą” zabawę stopami, dzięki znacznie większej powierzchni.

Do wyboru masz panele w rozmiarze Medium Joy (29 cm w przekątnej), z którego skorzysta nawet dorosła osoba o rozmiarze stopy 37/38 cm), oraz panele w rozmiarze Big Joy (38 cm w przekątnej, na których możecie tańczyć rodzinne oberki).

Jeśli Twoje dziecko potrzebuje kontynuowania terapii sensorycznej w domu i nie wiesz, który wariant wybrać, poproś o pomoc Waszego fizjoterapeutę. Na pewno pomoże w wyborze, znając potrzeby fizjo-sensoryczne i możliwości dziecka.