The Beejoy

O mnie

Naturalna sensoryka u stóp Twojego dziecka!

Basia Jankowska Wąsowicz twórca The Beejoy

Witaj!

Mam na imię Basia. Jestem przede wszystkim Mamą Józi, jestem też żoną stomatologa weterynaryjnego, właścicielką pitbulla, kocham jeść i czuć wiatr we włosach. Wchodzę na drzewa, ganiam motyle, skaczę po kałużach i staram się być najlepszym przyjacielem dla mojej córki. Po godzinach uciekam do swojego świata The Beejoy. 

Zapraszam Cię w podróż do świata naturalnej sensoryki dla dzieci! Zdejmij buty. W tę podróż wyruszamy boso.

The Beejoy to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz naturalne pomoce sensoryczne dla dzieci o wyjątkowym kształcie heksagonów. Tworzę je własnoręcznie, wkładając w nie swoje serce i zmysł estetyczny. Cały czas wymyślam coraz to nowsze, oczywiście naturalne wypełnienia. W tym momencie jest ich ponad 20! Stwórz własną kolekcję heksagonów i zaskocz swojego malucha, jak piękny i bogaty sensorycznie jest nasz świat!

Badania dowodzą, że rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny w dużej mierze uzależniony jest od doznań dotykowych, otrzymanych we wczesnym dzieciństwie. Panele sensoryczne są zatem ogromnym wsparciem zarówno dla dzieci zdrowych, jak i tych z zaburzeniami sensorycznymi i cięższymi (np. zespół Downa, zespół Aspergera, Autyzm, porażenie mózgowe). Zapraszam więc do współpracy terapeutów, logopedów, pedagogów, a także żłobki, przedszkola, naturalne bawialnie Montessori i sklepy z „mądrymi zabawkami”. 

Panele sensoryczne The Beejoy to także świetny pomysł na prezent, dzięki któremu cała rodzina może spędzić radosny czas, zażywając naturalnej stymulacji zmysłu dotyku, wzroku, a nawet węchu! Ale uwaga! Decydując się na zakup, oprócz paneli sensorycznych, które już same w sobie są bombą zmysłów, otrzymujesz PDF z ćwiczeniami i zabawami z wykorzystaniem heksagonów The Beejoy. A gdyby tego było mało, jest jeszcze absolutnie genialna sensoryczna piosenka o heksagonach, dostępna na yt, która sprawi, że czas spędzony na zabawie z heksagonami będzie niezwykle radosny! I co Ty na to? Tyle wartości i możliwości w jednym produkcie? Taki właśnie jest świat The Beejoy!

Aby dowiedzieć się więcej o działaniu ścieżki sensorycznej, rozwiń zakładkę Moc ścieżki sensorycznej, a potem wskocz do sklepu i sprawdź, jak piękny potrafi być świat naturalnej sensoryki!

Basia

Sprawdź też, co niesamowitego stworzyłam z myślą o najmłodszych i nie tylko!​