The Beejoy

Blog

138943353_3654254794628331_5370688202988511460_n

Relaks dla całej rodziny

Tworząc ścieżkę sensoryczną kierowałam się przede wszystkim jej uniwersalnością, estetyką wykonania i bezpieczeństwem. Chciałam wykonać produkt trwały, który będzie towarzyszył dziecku w jego rozwoju przez pierwsze lata jego życia i będzie dostosowany do jego zmieniających się sensoryczno-motorycznych umiejętności, tak aby dziecko było wciąż nim zainteresowane. I choć sensopanele The Beejoy są przeznaczone głównie dla dzieci i niemowląt, może z niej korzystać każdy, kto szuka prostych rozwiązań na poprawę stanu zdrowia.

Ścieżka sensoryczna to świetne narzędzie w sztuce refleksologii. Poprzez masaż stóp i dłoni nasze całe ciało się rozluźnia, odpręża, wycisza, poziom kortyzolu (hormonu stresu, pośrednio wpływającego na regulację rytmu snu dziecka) spada, poprawia się krążenie, samopoczucie i kondycja psycho-fizyczna. To świetny prozdrowotny gadżet dla całej rodziny!

Czyż nie wspaniale byłoby odejść na chwilę od komputera, wejść bosymi stopami na panel sensoryczny np. z połyskującymi kamieniami greckimi, zamknąć oczy i wraz z kołyszącym ruchem stóp poprawiającym ekspresowo nasze samopoczucie, przywołać z pamięci wakacyjne wspomnienia? Albo…odłożyć na chwilę telefon, wziąć do rąk mini panel z kasztanami, pogładzić je palcami w górę i w dół, pomasować kciuki, zrobić sobie mini trening uważności i przy okazji naładować się pozytywną energią, wydzielaną przez te niesamowite kulki mocy?

Czy może być prostszy sposób na rozwój, relaks, zdrowie i dobre samopoczucie dla całej rodziny?