The Beejoy

Heksagony sensoryczne The Beejoy, oprócz swojej najważniejszej sensoryczno-motorycznej funkcji, są zjawiskowo piękne, estetyczne i silnie powiązane z naturą. Za każdym senso-panelem kryje się tęsknota za naturalnością, powrót do korzeni, ponowne nawiązanie utraconej relacji z naturą, której jesteśmy integralną częścią, i tylko we współpracy z nią, jesteśmy w stanie prawidłowo się rozwijać i doskonalić.

Każdy z heksagonów sensorycznych opowiada inną historię. Razem tworzą piękną całość w postaci plastra miodu i oprócz działania terapeutycznego, po prostu bardzo ładnie wyglądają ułożone razem i mogą być traktowane nawet jako forma dekoracji ściennej w domu (jak już Wasze szkraby wylecą z gniazda i przestaną ich używać).

Heksagony sensoryczne The Beejoy to małe dzieła sztuki, stworzone przez Matkę Naturę i przyniesione z lasów, łąk, pól, plaż i oceanów do świata betonowej dżungli. Dlaczego taka różnorodność wypełnień? Po pierwsze, chodzi o mnogość wrażeń dotykowych, a po drugie, chciałam w ten sposób zachwycić nimi „nasze” dzieci i uwrażliwić je na piękno otaczającego nas świata. To ono bowiem, pokolenie naszych podopiecznych, weźmie odpowiedzialność za losy tej planety, więc rozbudzenie w nich miłości do flory i fauny jest, moim zdaniem, absolutnie konieczne, jeśli chcemy, aby trzecia planeta od słońca nadal istniała i miała się dobrze.