Panele, tablice sensoryczne dla dzieci

Cena

Rozwój dziecka to niezwykła podróż, pełna odkryć i nowych doświadczeń. Panele sensoryczne są zaś fascynującym narzędziem, które wspiera rozwój małych odkrywców. W naszej ofercie znajdziesz modele Mini Joy, Medium Joy oraz Big Joy, dostosowane do różnych potrzeb i przestrzeni. Każdy z nich jest zaprojektowany tak, aby stymulować zmysły przez różnorodne tekstury, kształty i funkcje. Drewniane tablice są idealne zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca, umożliwiając im eksplorowanie świata w bezpieczny i edukacyjny sposób.

Wyświetlanie 1–14 z 19 wyników

Wyświetlanie 1–14 z 19 wyników

Nasze produkty to sposób na rozwój i na zabawę. Drewniany panel Mini Joy ma kompaktowy rozmiar 9 cm, a więc świetnie sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach. Medium Joy w rozmiarze 29 cm jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają czegoś większego, oferując jeszcze więcej możliwości interaktywnej zabawy dla chłopców i dziewczynek. Big Joy, największa z tablic o rozmiarze 38 cm, swoim rozmachem i bogactwem elementów sensorycznych zaspokoi ciekawość każdego małego odkrywcy.

Drewniane tablice sensoryczne do stymulowania stóp, dłoni i ciała

Panel Mini Joy jest świetnym wyborem dla maluchów, które wcześniej nie miały do czynienia z takimi akcesoriami. Przeznaczony jest przede wszystkim do stymulacji dłoni i masażu ciała. Drewniana tablica sensoryczna Medium Joy to z kolei narzędzie idealne do masowania dłoni i stóp dzieci. Podobne zastosowanie ma model Big Joy – oba z nich można wykorzystać do zbudowania ścieżki, na której mogą bawić się i chłopcy, i dziewczynki.

Gdzie wykorzystać panele od The Beejoy?

Tablica sensoryczna dla dzieci może być używana w wielu miejscach – wystarczy tylko dobrać odpowiedni rozmiar!

  • Panele drewniane Mini Joy to doskonała opcja na podróż, czy to w wózku, samochodzie czy pociągu, a także jako spokojna rozrywka przed snem.
  • Medium Joy jest często wybierana do zastosowania w przedszkolach i gabinetach terapeutycznych.
  • Tablice sensoryczne dla dziewczynek i chłopców Big Joy są świetne do większych przestrzeni takich jak świetlice, szkoły, czy prywatne domy.

Sprawdź też rodzaje wypełnień i wybierz idealny panel sensoryczny, który będzie wspierał rozwój Twojego dziecka!