Realizacja

Heksagony sensoryczne The Beejoy powstają w przydomowej manufakturze. Jest to ręczna praca, której oddaję się całym sercem. Gotowe heksagony mogą różnić się od zdjęcia produktu, ponieważ nie ma dwóch takich samych kamieni, mozaika grochu czy fasoli zawsze jest inna, a sznur jutowy za każdym razem ułoży się inaczej. Dlatego też każdy panel jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

 

Nie jestem chińską produkcją taśmową, a pełnoetatową mamą, dlatego czas realizacji Waszych zamówień to 21 dni roboczych (z pominięciem weekendów) zaczynając od dnia zaksięgowania wpłaty i kończąc w dniu wysyłki.

 

Wyszukiwanie nowych naturalnych wypełnień sprawia mi ogromną radość. Być może jest jakieś wypełnienie, o którym Wy marzycie i chcielibyście, aby pojawiło się w ścieżce sensorycznej Waszego dziecka. Dlaczego nie? Jestem zawsze chętna do współpracy i lubię słuchać innych.

 

Jeśli reprezentujecie żłobek/przedszkole/gabinet fizjoterapii/naturalną bawialnię i chcielibyście złożyć większe zamówienie na indywidualny zestaw – proszę o kontakt. Razem stworzymy coś unikatowego dla Waszych podopiecznych!

 

Jeśli chcielibyście zapytać o indywidualną wycenę szytą na miarę możliwości Waszego portfela, napiszcie do mnie. Nie gryzę, a chętnie pomogę 🙂

 

Basia