O nas

Hej! Wspaniale, że tu jesteście! Mam na imię Basia i jestem mamą radosnej, ciekawej świata Józi. To ona stała się wielką inspiracją do tworzenia niepowtarzalnych, naturalnych pomocy sensorycznych dedykowanych dzieciom i niemowlętom.


Znaczenie nazwy „The Beejoy” to Basia i Józia, to miłość mamy do córki, to podążanie za dzieckiem w jego naturalnym rozwoju, to w końcu obraz mamy, pracującej ciężko i wytrwale niczym pszczoła, aby dzieciństwo jej dziecka było radosne, pełne zachwytów i słodkie niczym miód.


Tworząc naturalne pomoce sensoryczne, za główny cel postawiłam sobie wspieranie prawidłowego rozwoju dzieci i niemowląt, poprzez stymulację najważniejszego zmysłu w pierwszych latach dziecka – zmysłu dotyku. Misją natomiast jest zaszczepienie w tych małych odkrywcach miłości i szacunku do otaczającego nas świata, uwrażliwienie ich na piękno i hojność natury, a także ukazanie, jak niewiele potrzeba, aby stać się prawdziwie szczęśliwym. Do współpracy zaprosiłam Matkę Naturę, a z naszych działań wyszły istne senso-cudeńka, wytworzone tylko i wyłącznie z naturalnych surowców.


Wszystko zaczęło się na początku 2019 roku. Nielubiąca leżeć na brzuszku kilkumiesięczna Józia nagle się „odblokowała” i zaczęła robić niesamowite postępy w rozwoju motorycznym. Dla mnie, jako świeżo upieczonej mamy, każda jej nowa umiejętność była powodem do dumy i wielkiej radości. Widziałam, jak niesamowity wysiłek wkłada w każdy ruch swojego ciałka, jakie robi kombinacje, jak poznaje coraz to większe możliwości rączek i nóżek. Wtedy zaczęłam szukać w internecie inspiracji do zabaw, które wspierałyby jej prawidłowy rozwój i w ten sposób weszłam w świat sensoryki. Wpadłam po uszy! Zachwycona sensorycznymi pomysłami, rozpoczęłam przygodę z projektowaniem i tworzeniem pomocy sensorycznych dla Józi i jej małych przyjaciół, które oprócz głównej funkcji, tj. stymulacji zmysłu dotyku, były przy okazji ładne, estetyczne, bezpieczne i przede wszystkim wykonane z naturalnych surowców.


Zachęcana przez męża i przyjaciółki, w końcu podjęłam wyzwanie, abym ze swoimi senso-cudami „wyszła do ludzi”, którym również zależy na wspieraniu zarówno prawidłowego rozwoju dzieci, jak i natury. I oto jesteście tu, na stronie mojego sklepu online, w którym z ogromną dumą i radością oferuję Wam coś, co stało się moją pasją i pomysłem na życie po urlopie macierzyńskim.


Projekt długo dojrzewał w ukryciu przy licznych testach najbliższych mam i ich pociech, aby być gotowym na premierę The Beejoy, którą wyznaczyłam na pierwsze urodziny Józi – 18.08.2019. Jest to zatem bardzo świeży projekt.


Bardzo się cieszę, że mogę dać Wam, rodzicom, coś wyjątkowego, coś od serca, coś co przyniesie radość Waszym dzieciom i pomoc w ich prawidłowym rozwoju. Uśmiech dziecka jest bezcenny i wart każdej pracy. Będzie mi bardzo miło, jeśli wyruszycie w tę magiczną, sensoryczną podróż razem z nami!


Aha, zdejmijcie buty. Nie będą Wam potrzebne 🙂


Basia, mama Józi

🐝🍯❤️🍀